NEZÁVISLÝ MÍSTNÍ ZPRAVODAJ NÁŠ REGION - PRAHA

Noviny Náš REGION PRAHA přinášejí informace o aktuálním dění v Praze. Přináší nezávislé komentáře, otevírá aktuální kauzy, informuje o aktualitách z městských částí. V novinách naleznete také rozhovory s osobnostmi.

Kontaktujte manažery inzerce!

Noviny Náš REGION PRAHA vychází 1x měsíčně a jsou distribuovány do domácností Pražanů (seznam obcí níže). Dále je distribuován do poštovních schránek firem a živnostníků, na úřady, do zdravotnických zařízení, divadel, sportovních klubů, hotelů a restaurací. Noviny vycházejí v nákladu 450 000 kusů.

Ke stažení:

Vycházíme

Bohnice, Braník, Břevnov, Bubeneč, Čakovice, Černý Most, Čimice, Dejvice, Dolní Měcholupy, Ďáblice, Hloubětín, Hlubočepy, Hodkovičky, Holešovice, Holyně, Horní Měcholupy, Hostavice, Hostivař, Hradčany, Hrdlořezy, Chodov, Jinonice, Josefov, Kamýk, Karlín, Kbely, Kobylisy, Komořany, Košíře, Krč, Kunratice, Kyje, Lahovice, Letňany, Libeň, Liboc, Libuš, Malá Chuchle, Malá Strana, Malešice, Michle, Modřany, Motol, Nebušice, Nové Město, Nusle, Petrovice, Písnice, Podolí, Prosek, Radlice, Radotín, Ruzyně, Řeporyje, Řepy, Smíchov, Staré Město, Stodůlky, Strašnice, Střešovice, Střížkov, Troja, Třebonice, Veleslavín, Velká Chuchle, Vinohrady, Vokovice, Vršovice, Vysočany, Vyšehrad, Záběhlice, Zličín, Žižkov.

Náklad 450 000 ks