NEZÁVISLÝ MÍSTNÍ ZPRAVODAJ NÁŠ REGION - ZÁPAD

Noviny Náš REGION – západ přinášejí informace o aktuálním dění v obcích okolo Prahy. Přináší nezávislé komentáře, otevírá aktuální kauzy, informuje o aktualitách z obcí. V novinách naleznete také rozhovory s osobnostmi.

Kontaktujte manažery inzerce!

Noviny Náš REGION – západ vychází 2x měsíčně a jsou distribuovány do všech domácností v obcích okolo Prahy (seznam obcí níže). Dále je distribuován do poštovních schránek firem a živnostníků, na úřady, do zdravotnických zařízení, divadel, sportovních klubů, hotelů a restaurací. Noviny vycházejí v nákladu 58 400 kusů.

Ke stažení:

Vycházíme

Západ – Břve, Černošice, Černý Vůl, Červený Újezd, Číčovice, Davle, Dobrovíz, Dobříč, Dobřichovice, Drahelčice, Hole, Holubice, Horoměřice, Hostivice, Choteč, Chrášťany, Chýně, Chýnice, Jeneč, Jíloviště, Jinočany, Kala, Karlík, Kněževes, Kosoř, Kozinec, Kuchařík, Lety, Libčice nad Vltavou, Lichoceves, Lipence, Lochkov, Lysolaje, Měchenice, Nebušice, Noutonice, Nučice, Okoř, Ořech, Přední Kopanina, Ptice, Radotín, Roblín, Roztoky, Rudná, Řevnice, Sedlec, Slivenec, Sobín, Solopisky, Statenice, Středokluky, Suchdol, Svrkyně, Tachlovice, Trnová, Třebotov, Tuchoměřice, Tursko, Úholičky, Úhonice, Únětice, Velké Přílepy, Vonoklasy, Všenory, Vysoký Újezd, Zadní Kopanina, Zbraslav, Zbuzany.

Náklad 58 400 ks