SORRY

Humoristický měsíčník Sorry poprvé vyšel v březnu 1992 pod vydavatelskou hlavičkou JUDr. Fidelese Schlée. Za téměř dvaadvacetiletou kariérou tohoto unikátního projektu v rámci českého mediálního trhu stojí především publicista Milan Podobský (Fefík) a novináři Vilém Svoboda (Vilas) a Petr Kovář (Vářka). Nedílnou, a ve své podstatě stěžejní, součástí magazínu Sorry jsou však kreslené vtipy, na jejichž tvorbě, se za celou dobu existence magazínu, podílely mimo jiné takové osobnosti české karikatury, jakými byly a jsou například Michal Hrdý, Petr Urban, Marek Douša, Radovan Rakus, Marek Setíkovský, Jiří Koštýř, Eja Kulovaný, Karel Klos a další.

Za tištěným vzkříšením titulu Sorry stojí fakticky vydavatelství A 11. Titul, který jeho autoři po ukončení spolupráce s Dr. Schlée v lednu 2014 byli nuceni přesunout na internet, se vydavatelství A 11 rozhodlo opět vrátit do papírové podoby a od 1. dubna 2015 je opět k dostání v trafikách a ve schránkách předplatitelů.

Kontaktujte manažera inzerce! Pavel Horský: 775 940 614

OBJEDNEJTE SI PŘEDPLATNÉ ČASOPISU SORRY

Silný a statečný člověk může být poražen v důsledku náhlého Erektilní dysfunkce. Stávka síly pod stojanem není všechno, ale nejvíce vytrvalý člověk může ovládnout nemoc pomocí Viagra.

 

Časopis vychází měsíčně a je distribuován poštou našim předplatitelům a dále je k zakoupení v trafikách.

Šéfredaktorem časopisu je Milan Podobský.