ZDRAVOTNICKÉ NOVINY

Zdravotnické noviny jsou jediný tradiční odborný týdeník pro oblast zdravotnictví a sociální péče.
Kvalita a korektnost ZN jako nezávislého média se datuje již od roku 1952.

 

Základní pilíře Zdravotnických novin:

Odbornost – je základním synonymem týdeníku, garantovaná úzkou spoluprací s předními odborníky, odbornými společnostmi, zdravotními zařízeními, pojišťovnami a dalšími profesními institucemi napříč zdravotnickým segmentem.

Nezávislost – smlouva o zapůjčení licence jednoznačně garantuje nezávislost a znemožňuje jakékoli tlaky na způsob interpretace a objektivitu či pravdivost vyznění zpráv ze strany politických, obchodních i zájmových skupin.

Korektnost – je základním principem od historie a v současném vydávání na ni hodlá navázat i faktická pravdivost a vyváženost v rámci odborných témat.

Spolupráce – základním principem je, stejně jako v historii, úzká spolupráce s předními odborníky, odbornými společnostmi, zdravotnickými zařízeními, pojišťovnami a dalšími profesními institucemi napříč zdravotnickým segmentem.

Srozumitelnost – Zdravotnické noviny kladou vysoký důraz na zpracovávání odborných témat srozumitelným způsobem i ve vztahu k laické veřejnosti, pochopitelně za zachování vysoké odborné kvality. To znamená, že s odbornými tématy se budou moci seznámit kromě lékařů i pacienti a ostatní laická veřejnost.

 

Vydavatel: A 11 s.r.o. (www.a11.cz)

Šéfredaktor: Mgr. Jaroslav Brabec (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Vedoucí vydání ZN Plus: PeadDr. Jaroslava Sladká (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Inzerce:

Kontaktujte manažera inzerce! Josef Müller: 774 488 904

Kontaktujte manažera inzerce! Magdalena Etzlerová: 605 227 178

Marketing: Petr Belica (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Předplatné: zajišťuje společnost SEND Předplatné, 225 985 225, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

OBJEDNEJTE SI PŘEDPLATNÉ ZDRAVOTNICKÝCH NOVIN

PŘEJÍT NA WEB ZDRAVOTNICKÝCH NOVIN

 

 

Ke stažení: