Špuntíci
Špuntíci jsou skvělí kamarádi. Objevuj svět spolu s myškou Mínou, prasátkem Kvíkem a pejskem Špuntíkem. Každý měsíc s nimi můžeš v časopise Špuntíci poznávat tvary, barvy, písmenka a číslice. Je s nimi legrace, hodně tvoří, malují, čtou si říkanky a pohádky. Hravý časopis pro děti od 3 let.
Hřejivý plyšák se stane kamarádem, který vám nebo vašim dětem uleví od bolesti svalů, kloubů nebo bříška. Roztomilý plyšák je vyroben z velmi kvalitního plyše, obsahuje ošetřená obilná zrna a červené proso spolu s jemnou levandulí. Plyšáka vložíte na 2 minuty do mikrovlnné trouby a pak se můžete těšit z příjemného tepla až 2 hodiny.
Špuntíci s tučňákem
Úžasní šediví plyšáci Me to You s roztomilým modrým nosem a záplatou, čekají na nový domov. Pořiďte roztomilého medvídka Me to You svému dítěti, kamarádce, přítelkyni, sestře nebo mamince a ukažte jim, jak moc je máte rádi! Každý medvídek Me to You přináší obdarovanému pohlazení plné lásky, radosti a přátelství. Plyšáci Me to You jsou vyrobeni z kvalitního jemného plyše, který není náročný na údržbu
Špuntíci s medvídkem
Projdi spolu s prasátkem Kvíkem, myškou Mínou a pejskem Špuntíkem první krůčky mezi písmenky a číslicemi. Vybarvuj, soutěž a tvoř. Užij si každý měsíc pestré omalovánky, chytré úkoly a nápadité vystřihovánky. Navíc s pejskem Špuntíkem, myškou Mínou a prasátkem Kvíkem není nikdy hraní dost, proto jako dárek získáš Hrátky - 80 stran hravých úkolů pro bystré děti od 2 let.
Špuntíci s magbookem
Zažijte v roce 2022 duhu, parno i vichřici. Proč by ne? Linorytové příběhy Petry Cífkové se totiž hodí do jakéhokoli počasí. Sami moc dobře víte, že rodinné plánování často připomíná pořádně nepřehlednou bouřku, s námi se Vám to ale nestane. Každý má totiž v plánovači vlastní prostor, takže rodinný chaos se přežene dřív než letní bouřka. Vychází již 16. rok.
Špuntíci s plánovačem
Projdi spolu s prasátkem Kvíkem, myškou Mínou a pejskem Špuntíkem první krůčky mezi písmenky a číslicemi. Vybarvuj, soutěž a tvoř. Užij si každý měsíc pestré omalovánky, chytré úkoly a nápadité vystřihovánky. Zvýhodněné roční předplatné dětského časopisu Špuntíci se vyplatí!
Špuntíci se slevou
Vydavatelství A 11 s.r.o.