Týdeník Náš REGION naleznete po celé České republice. Desítky městských, okresních a krajských mutací novin přináší zásadní informace ze života v jednotlivých lokalitách, aktuální kauzy a reportáže, informace z úřadů a jednotlivých městských částí, ale i rozhovory, kulturu, křížovky a řadu servisních témat. Noviny Náš REGION jsou vnímány jako zdroj nezávislých a kvalitních informací. Obsah jednotlivých vydání je zaměřen vždy na konkrétní region tak, aby byly informace nejen aktuální, ale hlavně místní.

Díky nám oslovíte své klienty cíleně a efektivně. Ať už chcete komunikovat celorepublikově nebo na lokální úrovni, vždy vám nabídneme to nejlepší řešení a představíme vás tam, kde jsou vaši zákazníci. Ať už je to v Praze nebo v Dačicích.

Týdeník Náš REGION naleznete na více než pěti tisících distribučních místech po celé České republice. K dostání jsou u kamelotů v pražském metru, ve vybraných prodejnách COOP a ESO Market, na Úřadech práce, na městských úřadech, v restauracích, v infocentrech a především pak na téměř všech pobočkách České pošty. V elektronické podobě je možné všechny naše noviny stáhnout na Alza Media nebo zdarma na www.nasregion.cz

Objednávka předplatného

Počet výtisků od každého vydání.

Více o Náš REGION okresní a krajské mutaceVíce o Náš REGION PrahaVíce o Náš REGION Brno