Innovation

Velký investiční průvodce. Innovation kombinuje lifestylová témata s odborným obsahem v oblasti investic, realit, řízení firem a lidských zdrojů. Časopis cílí na majitele firem s obratem 10 až 250 milionů korun se sídlem v pražském regionu. Pravidelným obsahem jsou také tipy na trávení volného času, sebevzdělávání nebo pěstování zálib a rozhovory s úspěšnými podnikateli, seriózní investiční poradenství, nejnovější poznatky v řízení firem, realitní projekty i pražská témata s významným podnikatelským potenciálem. Stálými rubrikami jsou mimo jiné fashion, car a sports & travel.

Hlavní sekce časopisu:

Téma čísla – Roste poptávka po určitém typu služeb? Rýsuje se nová podnikatelská příležitost? Innovation je u toho! Trendy a komentáře trhu, užitečné informace.

Investor – Využíváte naplno všechny investiční nástroje a dovednosti? Diverzifikujete? A co takhle zkusit něco nového? Pravidelná rubrika Innovation připravovaná ve spolupráci s klíčovými odborníky vám pomůže k úspěchu.

Leadership – Efektivní řízení firmy, využívání lidských zdrojů a sebezdokonalování jsou nezbytnými atributy úspěšného podnikání.

Reality – Realitní projekty, které opravdu stojí za pozornost. Kanceláře, byty na investici, sklady, logistické parky. Sekce Reality je určená pro inzerci realitních a developerských projektů. Nemovitosti jsou mezi investory stále oblíbenější komoditou. V přehledu se zaměříme na tři nejzajímavější segmenty – komerční nemovitosti, obytné nemovitosti a volné stavební plochy. Představte čtenářům Innovation svou aktuální nabídku. 64 % našich čtenářů zvažuje v středně dlouhodobém horizontu investovat do realit a 71 % našich čtenářů považuje investici do nemovitostí za jednu z nejjistějších investic vůbec!

Praha – Koncentrace podnikatelských a investičních příležitostí je v Praze, jednom z nejbohatších regionů EU, mimořádně vysoká. Klíčovou je správná volba, dobré načasování a dostatek informací. O ty už se postará Innovation.

Leasure – Svět starožitností, exkluzivních aut a dobře padnoucích obleků nebo cestování za sportem, lákavé destinace a zážitky šité na míru? Stačí si vybrat ve volnočasových rubrikách Innovation.

Základní informace

Distribuce: předplatitelé, adresná distribuce na majitele firem, odborné konference a semináře
Mediakit: 
stáhnout PDF