PROFI Poradenství & Finance

Odborný magazín pro profesionální finanční poradce, kteří žádají každý měsíc kvalitní analýzy, spolehlivý informační servis, strategie, rady a náměty, které potřebuje každý profesionál v oboru finančního poradenství. Čtenáři jsou manažeři a profesionálové na straně zprostředkovatelů finančních služeb, kteří se zabývají nezávislým finančním poradenstvím a potřebují tak spolehlivé informace ke své práci. Značnou část čtenářů tvoří zprostředkovatelé registrovaní u ČNB.

Časopis má následující pravidelné rubriky:

Produkty – zaměřeno na jednotlivé finanční produkty včetně jejich srovnání a doporučení pro klienty, rozložení portfolií, tipy a „triky“ poradců.

Poradenské sítě – představení menších poradenských a regionálních sítí.

Finanční společnosti – srovnávání, hodnocení finančních výsledků a tržní pozice společností, sledování trendů doma i ve světě.

Téma – náročnější témata ovlivňující práci poradců – daňová reforma, penzijní reforma, investiční doporučení podle vývoje světových ekonomik apod.

Poradce – vše, co souvisí s prací poradce – budování vztahů se zákazníky, vedení klientské databáze, provozování kvalitního call centra, nástroje marketingové komunikace, témata z psychologie a techniky prodeje, využití moderních technologií v práci poradce.

Rozhovor – podrobný rozhovor s osobností z poradenského světa. Společnost – informace a aktuality z konferencí, společenských a sportovních akcí.

Základní informace

Distribuce: předplatitelé, odborné konference a semináře, řízená distribuce
Mediakit: 
stáhnout PDF