Lawyers & Business vydává ročenku Advokátní kanceláře roku a oceňuje nejvýznamnější společnosti v advokacii

26. 5. 2022

Magazín Lawyers & Business včera na slavnostním večeru v hotelu Augustine vyhlásil vítěze prvního ročníku ocenění Advokátní kanceláře roku, jimiž se staly společnosti Havel & Partners – která tak získává titul Největší česká kancelář roku, z mezinárodních kanceláří se stala vítězem společnost Dentons, jež vyhrává ocenění Největší mezinárodní kancelář roku. Uznání za udržitelnost si odnáší Deloitte Legal, uznání za diverzitu PRK Partners.

Lawyers & Business vydává u této příležitosti i ročenku, ve které představuje sto nejzajímavějších právních firem na českém trhu a jako vůbec první přináší u řady z nich kvalifikované odhady jejich hospodářských výsledků za loňský rok. Součástí ročenky je i přehled vybraných významných transakcí a mandátů na advokátním trhu, přehled nejvýznamnějších personálií nebo výběr disruptorů českého advokátního trhu.

„Z advokátního trhu jsme získali mnoho dalších zajímavých informací, které podrobně analyzujeme, komentujeme a dále rozebíráme. Zjistili jsme například, že nejvíce v Česku působících kanceláří považuje z mezinárodních firem za konkurenci White & Case, z těch českých Havel & Partners. Mezi ženami, které českou advokacii inspirují, nejčastěji zaznívá jméno brněnské advokátky Jany Sedlákové, řídící partnerky kanceláře Sedlakova Legal,“ dodává šéfredaktor Lawyers & Business Jan Januš.