A11

Novinky

Lokální noviny Náš region a zpravodajský portál nasregion.cz chystají reportážní televizní pořad Zaostřeno!

12. 8. 2021

V Praze (11. 8. 2021) – Témata zejména ze státní správy, veřejné zakázky, angažmá komunistických kádrů ve státní správě nebo třeba hybridní hrozby na internetu, to je jen krátký výřez toho, čím se bude zabývat náš nový televizní pořad Zaostřeno. „Obecně jsme vždy na straně občanů, ať už ve sporu se státem nebo s korporacemi,“ říká k tomu Petr Vrabec, jeden ze spoluautorů. 

Nový pořad budou připravovat „staří mediální zbrojnoši“, jak o sobě sami říkají, Radan Šprongl a Petr Vrabec. Oba začínali v soukromých televizích v první polovině devadesátých let. Společně se potkali ve zpravodajství TV Nova, později v publicistice Primy v pořadu Akta Milana Šímy a nakonec i v publicistice veřejnoprávní ČT v pořadu Fakta. Rok po stávce z ČT odešli a připravovali dokumentární seriál Česká mise o našich vojácích v zahraničí. 

Poté se jejich cesty rozešly, v této několikaleté pauze Radan připravoval videoreportáže z válečných konfliktů nebo v pořadu No-go ZONE reportáže z míst, kam se běžný člověk nedostane. Petr psal pro Reflex a Forum24 a vedl Ekonomický magazín. Opět spolu začali natáčet pro Info.cz v pořadu Téma P.V. A nyní se dohodli s vydavatelstvím A 11, že zde budou připravovat reportážní pořad Zaostřeno! „Zaujala nás perspektiva vydavatelství a možnost rozvíjet další televizní formáty,“ dodává k přestupu do nové redakce Radan Šprongl. 

„Jsme rádi, že se nám podařilo získat tak zvučná jména a věříme, že duo Šprongl Vrabec přinese našim čtenářům další zajímavý obsah,“ doplnil majitel vydavatelství Aleš Zavoral.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek