A11

Novinky

Mediální skupina A 11 přejmenuje Regionální televizi na Náš Region TV

11. 10. 2022

Mediální skupina A 11, která v červnu 2022 koupila od společnosti Our Media a ředitelky televize Evy Stejskalové majoritní podíl v Regionální televizi CZ, přejmenovává k 1. 11. 2022 tento kanál na Náš Region TV. Televizi tak plně integruje do projektu Náš Region, pod který spadají desítky mutací bezplatných lokálních novin, ale i volně prodejné lifestylové časopisy Náš Region Pro ženy a Náš Region Křížovky.

Regionální televize působí na českém televizním trhu více než 10 let a za tu dobu odvysílala desetitisíce reportáží ze všech regionů a stovky zpravodajských, dokumentárních a publicistických pořadů. Vysílá prostřednictvím desítek kabelových a IPTV sítí původní i převzatý program a produkuje i řadu vlastních pořadů. 

„Nevidím na trhu moc vhodnějších médií, která by tak dobře zapadala do našeho stávajícího portfolia. Ze spojení lokálních printových titulů a televize budou mít užitek nejen diváci, kterým chceme časem přinést nové pořady, ale i inzertní klienti. Těm nabídneme skutečně masivní zásah s možností cílit hyperlokálně i na celostátní úrovni,“ dodal na dnešním setkání s klienty ředitel A 11 Aleš Zavoral. Mediální skupina A 11 pracuje i na opětovném zavedení televize do terestrického vysílání a dalších investicích nejen do zkvalitnění vysílání, ale i programu. „Naším cílem je dostat televizi k maximálnímu množství diváků a využít synergie s redakcemi novin Náš Region,“ dodal Zavoral.Ředitelkou televize zůstává i nadále její zakladatelka Eva Stejskalová. „Noviny Náš Region dokázaly za posledních několik let působivě posílit ve všech regionech a proto se těším, že do druhé dekády svého působení vstoupí televize s takto silným a energickým partnerem,“ dodala Stejskalová.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek