A11

Novinky

Mediální skupina A11 roste. Představila podzimní programové schéma TV A11

7. 9. 2023

Mediální skupina A11 provozuje od jara letošního roku televizi A11. Celoplošný program zaměřený na regionální zpravodajství, zábavu, dokumenty, talk show, rozhovory a filmy doplnil portfolio dosavadního vydavatele regionálních médií, tištěných a online magazínů a organizátora řady eventů a oborových ocenění.

Bez obav mohu říct, že se A11 stává unikátním mediálním domem, který efektivně oslovuje cílové skupiny od těch nejmladších přes profesionály z oborů jako je například zdravotnictví. Na trhu jsme špičkou v regionálním zpravodajství. Jsem velice rád, že od jara udělala naše televize obrovský pokrok; vysíláme z vlastních nově vybudovaných studií, která jsou integrována do newsroomu v našem sídle v budově pražské Košířské brány. Naší ambicí je další masivní rozvoj televize A11,“ uvedl Aleš Zavoral, ředitel mediální skupiny A11.

Podzimní schéma televize A11 se opírá o silné regionální zpravodajství; dopolední a odpolední zpravodajské bloky přinášejí aktuality nejen z Prahy, Brna či krajských měst, ale i menších obcí, kdy se televize stává praktickým průvodcem děním v regionech i celé České republice. Doplní je živé odpolední vysílání a vlastní tvorba, na níž se budou podílet i tváře vydavatelské divize mediální skupiny A11, pod níž spadá například časopis Mladý svět či bezplatný týdeník Náš region.

Věřím, že připravené podzimní schéma TV A11 nabídne divákům zajímavé pořady. Zábava a nové formáty, které nejsou na českém televizním trhu obvyklé, dávají naší televizi silnou startovací pozici. Divákům budeme přinášet živé odpolední vysílání, které momentálně nemá na českém televizním trhu konkurenci. Zpříjemnit s humorem chvilky u televizní obrazovky je naším hlavní cílem. Chybět nebudou rozhovory a show s osobnostmi ze světa sportu, politiky či kultury,“ nastínila Bára Štanglová, programová ředitelka TV A11.

Televize A11 odstartuje podzim 15. září vysíláním talk show Tomáš Magnusek na cestách. Zábavný pořad o zajímavostech z natáčení nejen režiséra Tomáše Magnuska, ale i jeho skvělých hostů, kterými jsou například Jiří Krampol, Dana Morávková, Antonín Panenka, Martin Dejdar a mnoho dalších budou diváci moci sledovat pravidelně po celý podzim vždy v pátek večer.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek