Mediální společnost A 11 vydává prémiový magazín CEO

7. 4. 2022

V Praze (07. 04. 2022) – Mediální společnost A 11 dnes zahájila vydávání nového titulu CEO zacíleného výhradně na generální ředitele. Vedením redakce byl pověřen Marek Brodský, který se podílí i na vzniku titulu Premium Guide. Časopis CEO je po magazínech Lawyers & Business, Estate & Business, Innovation a Premium Guide pátým titulem z prémiového segmentu společnosti A 11.

CEO přináší pestrou směs rozhovorů s generálními řediteli, sleduje české i zahraniční trendy v řízení firem a pomáhá rozvíjet osobní potenciál. Magazín přináší pohled CEO na situaci na trhu a predikuje její vývoj. Každé vydání bude doprovázet diskusní setkání top ředitelů a majitelů firem.

„CEO chápeme jako ucelenou platformu magazínu, webu a eventů, které budou každé vydání doprovázet. Navazujeme tak na náš úspěšný projekt Lawyers & Busines: FORUM Ten se v rámci eventů věnoval například volbě do představenstva České advokátní komory nebo aktuálně sporům o dřívější majetek knížecího rodu Lichtenštejnů,“ dodal majitel vydavatelství A 11 Aleš Zavoral.

První vydání CEO přináší mimo jiné rozhovory s generálním ředitelem České pošty Romanem Knapem, developerem a majitelem společnosti Trigema Marcelem Souralem, majitelem hračkářského impéria Efko Miroslavem Kotíkem nebo se zakladatelem jedné z největších evropských kováren a majitelem Zlínského filmového festivalu Čestmírem Vančurou.