A11

Novinky

Náš REGION vstupuje do dalších krajů a okresů

28. 1. 2020

Náš REGION, oblíbený zpravodaj doručovaný zdarma do schránek v jednotlivých okresech, se bude věnovat událostem v dalších dvou krajích. Celkem 12 nových okresů tak bude nově zásobeno nejnovějšími informacemi v podobě lokálních zpravodajů zdarma.

„Postupujeme podle strategického plánu vydavatelství A 11, jehož cílem je časem pokrýt celé území naší republiky. Tento plán budeme samozřejmě naplňovat postupně,“ upřesnil ředitel vydavatelství A 11 Mgr. Aleš Zavoral.

Ke stávajícím okresům ve středních Čechách začne Náš REGION vycházet i ve zbylých okresech, kde doposud nevycházel. Jedná se o Kutnohorsko, Mladoboleslavsko, Kolínsko, Mělnicko a Nymbursko. Ve všech okresech bude Náš REGION vycházet v nákladu mezi 20 až 50 tisíci výtisky.

„Praha a střední Čechy jsou strategickými oblastmi, na kterých nám záleží. Odtud se může Náš REGION rozšiřovat dále. Střední Čechy jsou také nejsložitější a nejrozsáhlejší, co se mediálního pokrytí týče. Žádný jiný kraj v celé republice nemá uprostřed díru a neskládá se ze 13 logických územních celků. Proto jsem rád, že tímto krokem máme střední Čechy plně pokryté,“ vysvětlil důležitost největšího kraje Mgr. Aleš Zavoral.

K plnému pokrytí Prahy a středních Čech a Ústeckého kraje ještě přibylo rozšíření o Liberecký kraj (4 okresy – Liberecko, Jablonecko, Semilsko, Českolipsko), a Karlovarský kraj (3 okresy – Karlovarsko, Sokolovsko, Chebsko). Celkem tedy Náš REGION pokrývá kompletně Prahu, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj a Karlovarský kraj.

„Tímto rozšířením Našeho REGIONU se vydavatelství A 11 dostává do pozice jednoho z nejsilnějších vydavatelů regionálních novin zdarma s měsíčním nákladem přes milion výtisků měsíčně a významným zpravodajským serverem nasregion.cz, který by měl stabilně dosahovat přes milion reálných uživatelů měsíčně,“ uzavřel informace o rozšíření lokálního zpravodaje Náš REGION majitel a ředitel vydavatelství A 11 Mgr. Aleš Zavoral.

Vydavatelství A 11 je vydavatelem odborných a lokálních periodik. Vydává lokální čtrnáctideníky a měsíčníky zdarma do schránek a stojanů Náš REGION, Vaše 4, Vaše 5, Vaše 6, Vaše 7 a Vaše 10. Odborné časopisy Profi Poradenství & Finance, Profi HR, Profi Makléř & Reality, Profi Medicína, Ze Zdravotnictví, Innovation a humoristický časopis Sorry. Provozuje zpravodajské servery nasregion.cz, zezdravotnictvi.cz.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek