A11

Novinky

Nová česká televize A11 od března nasazuje premiéry a cílí na diváky všech generací

1. 3. 2024

Televize A11, která je součástí portfolia mediální skupiny A11, brzy oslaví rok vysílání. S blížícím se prvním výročí své existence masivně rozšířila tvorbu vlastních pořadů a na začátku března nasazuje hned několik nových formátů.

Programové schéma postavené na široké nabídce různých pořadů má jasnou strategii. „Naším záměrem je, aby si každý v programu televize A11 našel to svoje. Chceme být novou českou televizí, zaměřenou na české prostředí a českého diváka. Proto náš program tvoří z většiny námi vyrobené pořady,“ vysvětluje Aleš Zavoral, ředitel mediální skupiny A11.

Televize A11 cílí na diváky všech generací. „Díky tomu jsme dali prostor jak Pepu Melenovi, který patří k moderátorskému týmu jednoho z našich nejoblíbenějších pořadů Dobrý večer s A11 a umožnili mu realizovat jeho námět na Hvězdnou kavárnu, tak na druhé straně Martinu Hranáčovi a show Zasměj se!, která využívá trend naší doby, jakým online média a primárně sociální sítě a sdílení různého obsahu bezesporu jsou. Ostatně sám Martin má na sociálních sítích statisíce sledujících a každým svým příspěvkem osloví stejný počet lidí jako klasická televize,“ říká Aleš Zavoral.

První díl pořadu Hvězdná kavárna Pepy Melena zaměřený na muzikály televize A11 odvysílá v sobotu 2. března ve 20:15. „Myšlenku realizovat takový pořad pro televizní diváky mám v hlavě už mnoho, mnoho let a jsem rád, že se to nyní na televizi A11 povedlo. Diváci se vždy mohou těšit na mého hvězdného hosta, ale dávám prostor také dalšímu talentu. Ať už je známý, méně známý nebo úplně neznámý – takového hosta si s sebou může přivést můj hvězdný host,“ představuje koncept hudebně-zábavného pořadu moderátor a scenárista Josef Melen.

Nezkrotný Martin Hranáč se v nové show Zasměj se! představí divákům poprvé v pondělí 4. března ve 20:50. Hostem ve studiu bude Pavel Novotný.

V pravidelném čase v sobotu i v neděli si na své přijdou rovněž rodiny s menšími dětmi; právě pro ně je připravena novinka Čtení po obídku. Pohádky a příběhy budou dětem číst Růžena Merunková, herečka a držitelka Ceny Františka Filipovského za celoživotní mistrovství v dabingu, a moderátor Alexandr Hemala.

Současně se ale televize A11 neobává přinést na televizní obrazovky ani pořad, který se v kontextu nabídky ostatních televizních stanic dá považovat minimálně za neotřelý. V pátek po desáté hodině večerní bude na programu seriál Život s Ivetou a Marcelou, za kterým stojí bratři Jan a Marsell Bendigovi. Jejich tak trochu jiný seriál dosahuje na YouTube statisíců zhlédnutí.

„Nikdy bychom s Marsellem nevěřili, že se tyhle dvě 'bláznivky' dostanou až do celostátní televize. Iveta a Marcela vznikly původně jako challenge, ale od prvního videa měly úspěch a my je točíme už šest let. Máme velkou radost, že právě televize A11 bude vysílat jejich nejnovější dobrodružství a věříme, že jejich nekorektní humor pobaví diváky a že třeba v některých situacích poznají sebe nebo členy své rodiny," uvádí k televizní premiéře seriálu Jan Bendig.

Nadcházející novinky ve vysílání televize A11 pro nejbližší dny uzavírá pořad Svět A11, který bude coby týdeník mít své pravidelné místo v programu televize vždy v sobotu v pravé poledne. Jeho záměrem bude informovat primárně o dění v televizi s přesahem do dalších médií skupiny A11 a diváky nechá nahlédnout také do zákulisí televizní tvorby. „Už teď se těším na všechna zajímavá témata, která budeme v následující dílech probírat a věřím, že to se mnou diváky bude bavit,“ usmívá se Lucija Veselá, moderátorka pořadu Svět A11. V prvním díle ve studiu přivítá Aleše Zavorala.

Nové pořady doplní stávající portfolio vlastní tvorby televize A 11, do něhož patří především denní živá show Dobrý večer s A 11, Pan Kmín uvádí…, Cesta na Olymp, A11 Rozhovor, Byznys na vrcholu, Hovory M, Na vysoké noze, Cirkulární Česko, Mladý svět, Michael V. show, Na palici, Na slovíčko s doktorem, Světlá hodinka s Jaroslavem nebo Vtipkování.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek