A11

Novinky

Nové pořady v programu televize A11. Vaření s Davidem i letákový král Luboš Bailador

10. 4. 2024

Televize A11 nadále rozšiřuje tvorbu vlastních pořadů. Do jejího programu přibylo nedělení Vaření s Davidem a pořad Dobré zprávy pro vaši peněženku s legendou TikToku Lubošem Bailadorem vysílaný každý pátek.

Vaření s Davidem

Davide Mattioli, italský zpěvák, amatérský kuchař a nově také moderátor pořadu Vaření s Davidem bude ve své kuchyni servírovat nejen italské speciality.

„Ve Vaření s Davidem bude všechno možné! Budeme se bavit, budeme vařit! A samozřejmě budou hosté,“ přibližuje Davide Mattioli koncept pořadu. Host bude totožný vždy pro dva díly pořadu; nejprve bude Davide vařit svůj pokrm z italské kuchyně, ve druhé epizodě bude Davideho host připravovat svoji specialistu pro něj.

V prvních dvou dílech Davide v kuchyni stane po boku své dlouholeté kamarádky, zpěvačky Ilony Csákové. „Pro Ilo jsem připravil Bucatini all’Amatriciana. Skvělé jídlo, které pochází z města Amatrice, nedaleko Říma. Určitě ho vyzkoušejte,“ láká Mattioli k přípravě italských lahůdek.

Dobré zprávy pro vaši peněženku

Do programu televize A11 přibyl od jara také nový pořad Dobré zprávy pro vaši peněženku. Hvězda TikToku, letákový král a moderátor pořad Luboš Suchánek aka Luboš Bailador v něm hledá pro diváky ty nejlepší nabídky obchodních řetězců.

Bailador ovládl TikTok takzvaným kroužkováním; dnes už poměrně ikonickým vyhledáváním těch nejvýhodnějších nabídek a nejpříznivějších cen spotřebitelského zboží. „Na TikToku jsem začal vysílat před necelými dvěma lety. Nejprve to byla jen snaha ušetřit. V dnešní době je sledování cen už nutnost. Sleduji všechny supermarkety a porovnávám ceny zboží v Penny, v Lidlu, Tescu… Vyberu to levné, zaškrtnu a pak až přemýšlím, co z toho uvařit,“ vysvětluje Luboš Bailador, moderátor pořadu Dobré zprávy pro vaši peněženku.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek