Novým ředitelem strategického rozvoje a marketingu vydavatelství A11 se stal Jan Kulich

9. 6. 2020

Vydavatelství A11 v reakci na plánovaný rozvoj tištěných titulů zřídilo pozici ředitele strategického rozvoje a marketingu, na kterou nastoupil Jan Kulich. Ten má na starosti rozšiřování stávající sítě 28 okresních mutací novin Náš REGION a šesti mutací časopisů Vaše Praha. Kromě toho řídí marketing divize B2B časopisů a podílí se na organizaci odborných eventů PROFI Brunch. Vydavatelství A11 tak nadále upevňuje svoji pozici jednoho z nejvýznamnějších vydavatelství lokálního a odborného tisku.

"Jsem skutečně rád, že se nám Honzu pro vydavatelství podařilo získat. Očekávám od něj především koordinaci našich rozvojových aktivit, zkvalitnění distribuční sítě novin Náš REGION a komunikaci se strategickými partnerya státní správou," dodává ředitel vydavatelství Aleš Zavoral.

Jan Kulich posledních sedm let vedl marketingové oddělení vydavatelství Empresa Media, před tím čtyři roky vedl marketing B2B divize vydavatelství Economia a působil jako ekonomický redaktor České informační agentury.

Vydavatelství A 11 vydává odborné magazíny PROFI Medicína, PROFI Poradenství & Finance, PROFI Makléř & Reality, PROFI HR, Innovation, Ze Zdravotnictví, humoristický měsíčník Sorry, noviny Náš Region v 28 okresních mutacích ve Středočeském, Libereckém, Ústeckém a Karlovarském kraji. V Praze vydává Náš Region Praha a časopisy Vaše 1, Vaše 4, Vaše 5, Vaše 6, Vaše 7, Vaše 10 a dále provozuje zpravodajské weby nasregion.cz a zezdravotnictvi.cz.