A11

Novinky

Obchodním ředitelem pro regiony se stal Richard Fajtl, ředitelkou redakcí a obsahu Bára Štanglová a na pozici Business Project Manager nastupuje Kateřina Bejčková

2. 2. 2023

Mediální skupina A 11 posiluje obchodní tým a mění vedení redakcí. Na nově vytvořenou pozici obchodního ředitele pro regiony nastupuje Richard Fajtl, který od roku 1998 působil v obchodním oddělení Czech news center, posledních devět let jako zástupce obchodního ředitele. Fajtl bude zodpovědný za řízení týmu regionálních obchodníků novin Náš Region a rozvoj celého segmentu lokálních médií skupiny A 11. Tým regionální inzerce, televizní reklamy, lifestylových, prémiových a odborných titulů, eventů a online aktivit i nadále zastřešuje obchodní ředitel mediální skupiny David Korn.

Fajtl se bude ve své práci opírat o zkušený tým lokálních obchodníků, který plánuje výrazně rozšířit. „Mediální skupinu A 11 vnímám dlouhodobě jako výrazného hráče na mediálním trhu, který díky šíři svého portfolia dokáže oslovit nejen čtenáře a diváky v regionech, ale i bonitní skupinu čtenářů prémiových a B2B titulů nebo širokou veřejnost prostřednictvím lifestylových časopisů. Těším se, že zužitkuji své mnohaleté zkušenosti a dovednosti a pomohu s jejich dalším rozvojem,“ dodává Richard Fajtl.

Kateřina Bejčková přichází z mediální agentury Médea, kde vedla obchodní oddělení Media Master a podílela se na vedení vybraných account manažerů agentury. Odpovědnost měla za veškeré obchodní aktivity tištěných titulů Empresa Media, TV Barrandov Group nebo Dabing TV Barrandov. V A11 bude z pozice Business Projekt Manager zodpovědná za rozvoj a vyhledávání nových obchodních příležitostí pro televizi Náš REGION TV i tištěné tituly. Do A 11 nastupuje od února 2023. „Šíře portfolia A 11 mi umožní prodávat inzerci a vytvářet nové obchodní modely napříč segmenty, od printu po televizi. Navíc ve společnosti, která je dynamická a za poslední tři roky prošla tak výrazným rozvojem,“ dodala Kateřina Bejčková.Na pozici ředitelky redakcí a obsahu nastupuje Bára Štanglová, která v A 11 vede i oborový magazín Profi HR. Bára v minulosti zastávala pozici šéfredaktorky České informační agentury a projektově se podílela na PR aktivitách organizace Business & Professional Woman ČR. Ve své nové roli bude koordinovat redakční spolupráci tištěných a online titulů a nově vznikající redakce Náš REGION TV, zodpovědná bude i za sdílený obsah a personální politiku redakcí. „Velmi si vážím toho, s jakou energií celá redakce titulů A 11 přistupuje nejen ke své každodenní práci, ale i přinášení nových témat. Věřím, že propojení s televizním obsahem nabízí další příležitosti, jak přinést aktuální a zajímavé informace k širšímu publiku,“ dodala Bára Štanglová.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek