A11

Novinky

Obsah odborných časopisů vydavatelství A 11 vede nově Jana Chuchvalcová

3. 6. 2020
Jana Chuchvalcová

Vydavatelství A 11 připravilo od června novou organizační strukturu odborných ekonomických časopisů PROFI Poradenství & Finance, PROFI HR, PROFI Makléř & Reality a INNOVATION, které řídí Jana Chuchvalcová. Ta bude mít za úkol efektivně koordinovat činnosti jednotlivých redakcí a zodpovídat za finální podobu obsahu a eventů. V redakcích budou dále působit stávající redaktoři.

„Oblasti lidských zdrojů, financí a realit se nám obsahově velmi prolínají, proto je toto nové organizační schéma logickým vyústěním situace, která nastala uvedením nového časopisu Profi Makléř & Reality. Jsem osobně velmi rád, že se nám pro naše úspěšné časopisy podařilo získat takto zkušenou manažerku, která bude schopna naplňovat naše představy o dalším směrování a rozvoji obsahových a odborných eventových aktivit, doplňuje ředitel A 11 Aleš Zavoral.

Jana Chuchvalcová přišla do vydavatelství A 11 po více než 20leté praxi v médiích. Poslední čtyři roky působila jako ředitelka produktů v České informační agentuře, před tím několik let jako redaktorka Marketing Sales Media. Byla rovněž dlouholetou šéfredaktorkou odborného měsíčníku Bankovnictví z vydavatelství Economia.

Vydavatelství A 11 vydává odborné magazíny PROFI Medicína, PROFI Poradenství & Finance, PROFI Makléř & Reality, PROFI HR, Innovation, Ze Zdravotnictví, humoristický měsíčník Sorry, noviny Náš Region v okresních mutacích ve Středočeském, Libereckém, Ústeckem a Karlovarském kraji. V Praze vydává Náš Region Praha a časopisy Vaše 1, Vaše 4, Vaše 5, Vaše 6, Vaše 7, Vaše 10, provozuje zpravodajské weby nasregion.cz a zezdravotnictvi.cz.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek