A11

Novinky

Šéfredaktorem týdeníku Mladý svět bude Jan Januš, zodpovídat má i za prémiový měsíčník Lawyers & Business

5. 2. 2021

V Praze (3. 2. 2021) – Šéfredaktorem týdeníku Mladý svět a měsíčníku Lawyers & Business se stane Jan Januš, v jehož kompetenci bude vedení a rozvoj Mladého světa a zaštítění odborné kvality prémiového měsíčníku pro byznys a advokacii Lawyers & Business.

„Honzu Januše vnímám jako jednoho z nejlepších novinářů své generace. Svůj cit pro byznysové, právní, ale i lifestylové texty prokázal v řadě projektů a celých deset let, co se známe, jsem ho vnímal jako nesmírně pracovitého a cílevědomého člověka,“ dodal ředitel vydavatelství A 11 Aleš Zavoral.

Januš dosud působil jako zástupce šéfredaktora Info.cz, kde stál u zrodu a vedl právní sekci, tištěný Magazín I a knižní edici, rovněž moderoval podcast Jízda dějinami. Januš sbíral zkušenosti v Lidových novinách, v nichž vedl magazín Index LN a přílohu Právo a justice, a vydavatelství Economia, ve kterém byl hlavním právním analytikem a šéfredaktorem měsíčníku Právní rádce. Pracoval rovněž v advokacii, a to jako ředitel vnějších vztahů kanceláře Císař, Češka, Smutný. V minulosti spolupracoval i s časopisy Epocha, History revue či Živá historie.

Za sérii profilů kandidátů na ústavní soudce byl spolunominován na Novinářskou cenu a je hlavním autorem dvou knih: Kurzu právní sebeobrany a Trestů budoucnosti. Opakovaně působí v Nominační radě ankety Zákon roku a externě komentuje pro Český rozhlas.

„Aktivity vydavatelství A 11 Aleše Zavorala mě utvrzují, že i v dnešní době má smysl uvádět na trh nové tituly a jsem skutečně rád, že se budu moci podílet na jejich vzniku a rozvoji,“ doplnil Januš. Vydavatelství A 11 za posledních šest měsíců začalo vydávat prémiové časopisy Premium Guide, Lawyers & Business, Innspirace, eko Česko nebo Transport Journal. Kromě toho vydává desítky mutací lokálních novin Náš REGION v čele s pražským týdeníkem Náš REGION Praha.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek