A11

Novinky

Společnost A 11 začne vydávat bezplatné týdeníky pro Prahu a Brno, distribuce bude probíhat i pomocí kamelotů v pražském metru

16. 10. 2020

Největší české vydavatelství lokálního a odborného tisku, společnost A 11, mění periodicitu pražské a brněnské mutace novin Náš REGION, které budou od 19. 10. 2020 vycházet jako týdeníky. Podle ředitele společnosti Aleše Zavorala jde o dlouho plánovaný vstup do segmentu bezplatných týdeníků a významné posílení zásahu celého vydavatelství. „Těší mě, že naše vydavatelství jako jediné na českém trhu přichází s novými a takto výraznými projekty a věřím, že oba týdeníky budou díky nadstandardní distribuci a průměrnému nákladu 150 000 kusů na vydání brzy patřit mezi nejvýznamnější na trhu,“ doplnil Aleš Zavoral.

Náš REGION Praha bude k dostání kromě stávající sítě stojanů i v pražském metru. Ve spolupráci se společnostmi PNS a Space 11 budou noviny distribuovány každé pondělní ráno ve všech stanicích metra pomocí kamelotů v sytě oranžových bundách s logem novin. Náš REGION Brno bude distribuován každé pondělí do stávající sítě stojanů, nově také do 50 stojanů na veřejném osvětlení v centru města a ve většině obchodních center a na úřadech městských částí.

„Naším cílem je v každém vydání otevírat zásadní témata, která hýbou Prahou i Brnem, ale i bavit a přinášet rozhovory se zajímavými osobnostmi, reportáže a zprávy z dopravy nebo kultury,“ doplnil vedoucí obsahu vydavatelství A 11 Vladimír Barák. Spuštění obou titulů proběhne navzdory nouzovému stavu, který už na jaře přibrzdil ambice A 11 pokrýt do konce roku 2020 novinami Náš REGION celou Českou republiku.

Kromě nových týdeníků pro Prahu a Brno zahájila společnost A 11 v těchto dnech i vydávání novin Náš REGION Vysočina a časopis Vaše 2, který zajišťuje informační servis pro druhou městskou část Prahy. V posledních dvou měsících pak představila Náš REGION Dačicko a akvizici Podbrdských novin, které nyní vycházejí jako Náš REGION Berounsko / Podbrdské noviny.

„Týdeníky pro Prahu a Brno jsou další významnou součástí projektu Náš REGION. Samozřejmě si ale uvědomujeme, že hlavní silou jsou regiony, a proto i nadále budeme naši síť rozšiřovat. Zároveň intenzivně jednáme s lokálními vydavateli, kterým při zachování názvu, redakce i zaměstnanců nabízíme začlenění do skupiny Náš REGION,“ uzavřel Aleš Zavoral.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek