A11

Novinky

Vtipkování každé pondělí. Nový pořad televize A11

17. 1. 2024

Televize A11 přichází s novým pořadem Vtipkování, který bude vysílat v premiéře každé pondělí večer. Pokračuje tak v programové strategii pořadů vlastní tvorby.

Vtipkování je pořad, který je tu pro všechny, kteří mají rádi fóry, vtípky či anekdoty. Moderátor Vlasta Korec a jeho hvězdný host zaručují zábavu od začátku do konce. Kromě vyprávění vtipů nechybí zábavné historky a situace, které režíruje sám život.

„Já jsem vtipy vždycky rád poslouchal a obdivoval ty, kteří je umí skvěle vyprávět. Pak jsem se začal sám vtipy učit a zjistil jsem, že to ve společnosti obvykle všechny baví. A já miluju, když se lidi smějí. Když se lidé smějí, tak se mají dobře. No a když se mají dobře, tak je všechno v pořádku,“ říká moderátor pořadu Vtipkování Vlasta Korec.

Pořad Vtipkování bude obsahově odkazovat také na legendární humoristický časopis Sorry, který patří do vydavatelského portfolia mediální skupiny A11.

„V každém díle Vtipkování budou k vidění vybrané kreslené vtipy publikované v měsíčníku Sorry. Chceme ukázat humor v jeho co nejrozmanitějších podobách a kreslené vtipy mají v Česku silnou tradici,“ vysvětluje programová ředitelka televize A11 Bára Štanglová.

Na obsahu Vtipkování se mohou přímo podílet i diváci. Zasláním nahraného videa s vlastním vtipem na e-mail [email protected] se zařadí do soutěže o věcné ceny v hodnotě až 10 tisíc korun, a navíc se právě jejich nahrávka může objevit v jednom z příštích dílů Vtipkování.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek