A11

Novinky

Vydavatelství A 11 a restaurace Pizza Coloseum budou společně vydávat časopis pro dětské návštěvníky restaurací

12. 7. 2021

V Praze (12. 7. 2021) – Časopis pro předškolní děti Špuntíci vydavatelství A 11 rozšiřuje portfolio svých aktivit o speciální edici vydávanou ve spolupráci se sítí restaurací Pizza Coloseum. Novinka určená všem dětským návštěvníkům restaurací přinese nejen zábavné omalovánky, doplňovačky, hry a úkoly, ale i aktuální dětský jídelní lístek. Časopis, který zpestří dětem výběr jídla a zpříjemní čekání, bude k dostání zdarma na pobočkách restaurací Pizza Coloseum po celé České republice. Vycházet bude v nákladu 35 tisíc výtisků, a to čtyřikrát za rok. 

Součástí spolupráce bude i speciální sleva na předplatné určená všem členům věrnostního programu Bakarta, který čítá 35 tisíc aktivních uživatelů. „Dlouhodobě se věnujeme zkvalitňování služeb pro rodiny s dětmi, které jsou pro nás jednou z nejdůležitějších cílových skupin zákazníků restaurací Pizza Coloseum. Kromě kvalitních surovin, pečlivého výběru pokrmů nebo jídla zdarma pro děti do šesti let, dbáme i o celkový čas strávený v restauraci. Spojení se silnou značkou Špuntíci nám dává jistotu, že naši dětští hosté budou mít o zábavu postaráno,“ doplnil marketingový ředitel Coloseum Restaurants Petr Utěkal. 

Další novinkou v portfoliu Špuntíků je i nový časopis Hrátky, který na 68 stranách přináší 50 zábavných úkolů na léto pro děti od tří let. Časopis vychází v nákladu 40 000 kusů se čtvrtletní periodicitou. „Důvodem pro rozšiřující se aktivity kolem Špuntíků jsou nejen dobré pultové prodeje a výjimečný růst předplatného, ale i pozitivní zpětná vazba od dětí a rodičů,“ doplnila šéfredaktorka časopisu Špuntíci Pavla Köpplová s tím, že už nyní se na konec roku chystá další novinka z rodiny Špuntíků.

Společnost A 11 je vydavatelem lokálního tisku: Náš REGION, společenského týdeníku Mladý svět, prémiového tisku: Premium Guide, Lawyers& Business, odborného tisku: Profi Poradenství & Finance, Profi Makléř & Reality, Profi Medicína, Ze Zdravotnictví, Profi HR, EKO Česko, Transport Journal, lifestylového tisku: sorry, Kutilství, Innspirace, Innovation, Matka a Dítě, Špuntíci a provozovatelem webů: nasregion.cz, zezdravotnictvi.cz, profipf.cz, profimr.cz, lawyersandbusiness.cz nebo ekocesko.cz

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek