A11

Novinky

Vydavatelství A 11 dokončilo celorepublikové pokrytí lokálními novinami Náš REGION

24. 6. 2021

V Praze (24. 6. 2021) – Společnost A 11 Aleše Zavorala začala vydávat nové mutace bezplatných novin Náš REGION pro Olomoucko, Moravskoslezsko, jižní Moravu a Zlínsko a dokončila tak svůj plán na celorepublikové pokrytí. Průměrný tištěný náklad na vydání činí 2,5 milionu kusů. Distribuce novin probíhá prostřednictvím společností Mediaprint Kapa a Space 11 do více než 5000 vlastních stojanů a pomocí kamelotů na frekventovaných místech po celé České republice, například v pražském metru.

„Celorepublikové pokrytí nevylučuje lokálnost každé z našich mutací. I nadále chceme přinášet místní informace a témata, která lidé prožívají tam, kde žijí. I proto si vážíme možnosti distribuovat Náš REGION na pobočkách České pošty, na Úřadech práce, ve značné části prodejen COOP, v síti prodejen Eso market nebo na obecních úřadech,“ doplnil ředitel vydavatelství Aleš Zavoral s tím, že v plánu je rozvoj značky Náš REGION i mimo tištěná média. Chystanou novinkou je i týdeník Náš REGION s celostátní distribucí.

Redakce novin Náš REGION je postavena na desítkách externích autorů a lokálních inzertních manažerech. „Je pro nás důležité, aby noviny psali lidé, kteří v dané lokalitě skutečně žijí a místo znají. Centrální supervizi má pak na starosti hlavní editor Martin Solar, který jednotlivé redakce koordinuje a řídí,“ doplnil Zavoral. Součástí projektu Náš REGION je i zpravodajský web www.nasregion.cz s návštěvností 1 265 000 RU měsíčně (měření Netmonitor, 05/2021).

Náš REGION vychází po celé České republice v mutacích: Náš REGION Praha, Náš REGION Brno, Náš REGION Praha západ, Náš REGION Praha jih, Náš REGION Praha sever, Náš REGION Berounsko/Podbrdské noviny, Náš REGION Kladensko – Rakovnicko, Náš REGION Příbramsko – Periskop, Náš REGION Mělnicko – Mladoboleslavsko, Náš REGION Nymbursko – Kolínsko, Náš REGION, Kutnohorsko – Benešovsko, Náš REGION Mostecko – Lounsko – Chomutovsko, Náš REGION Ústecko – Děčínsko – Teplicko – Litoměřicko, Náš REGION Liberecko, Náš REGION Karlovarsko, Náš REGION Vysočina, Náš REGION Plzeňsko, Náš REGION Pardubicko, Náš REGION Královéhradecko, Náš REGION Jižní Čechy, Náš REGION Jižní Morava, Náš REGION Olomoucko, Náš REGION Zlínsko, Náš REGION Moravskoslezsko. Pražský týdeník Náš REGION Praha obsahuje pravidelné vložené časopisy městských částí Vaše 1, Vaše 2, Vaše 4, Vaše 5, Vaše 6, Vaše 7, Vaše 8 a Vaše 10.

Společnost A 11 v letošním roce zahájila vydávání odborných časopisů Transport Journal, EKO Česko, společenského týdeníku Mladý svět, hobby magazínu Kutilství, časopisu pro nejmenší Špuntíci, nebo křížovkářských magazínů Náš REGION Křížovky, Mladý svět Křížovky, Sorry Křížovky.

Společnost A 11 je vydavatelem lokálního tisku: Náš REGION, společenského týdeníku Mladý svět, prémiového tisku: Premium Guide, Lawyers& Business, odborného tisku: Profi Poradenství & Finance, Profi Makléř & Reality, Profi Medicína, Ze Zdravotnictví, Profi HR, EKO Česko, Transport Journal, lifestylového tisku: sorry, Kutilství, Innspirace, Innovation, Matka a Dítě, Špuntíci a provozovatelem webů: nasregion.cz, zezdravotnictvi.cz, profipf.cz, profimr.cz, lawyersandbusiness.cz nebo ekocesko.cz

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek