A11

Novinky

Vydavatelství A 11 přichází s hobby magazínem Kutilství, řídit ho bude Milan Ježek

22. 2. 2021

V Praze (16. 2. 2021) – Společnost A 11 Aleše Zavorala začne vydávat nový hobby magazín Kutilství. Jedná se o pátou letošní novinku v portfoliu vydavatelství. Magazín Kutilství je určen pro všechny tvůrčí lidi, kteří mají potřebu něco vlastnoručně vytvářet. Vedením časopisu byl pověřen Milan Ježek, který dříve působil v časopisu Udělej si sám!

Magazín Kutilství nabídne praktické informace, postupy, rady a tipy na úpravu nebo opravu bytu a domu, vše o aktivním pobytu na zahradě a o nových strojích, nářadí a materiálech do dílny. Je zaměřen na přehledné stavební postupy, ve kterých se může každý jednoduše seberealizovat a zároveň relaxovat a rozvíjet svoje myšlení a manuální zručnost.

Jako jediný na trhu nabídne magazín přesné výkresy, které skutečně fungují. Tvarové díly je možné  vyžádat si jako PDF, které zašleme e-mailem. Budou rozložené do formátů A4 nebo A3, které lze vytisknout doma na tiskárně. Po slepení získá čtenář přesnou šablonu a není potřeba nic pracně překreslovat. Ke složitějším tvarům jednotlivých částí konstrukce lze pro zjednodušení stavby poskytnout i CNC kódy. S těmito podklady pak stačí navštívit nějakou dílnu v okolí, kde mají CNC frézku a díly si nechat vyrobit.

„Že jsme národem kutilů, inovátorů, vynálezců i kulinářů je vidět nyní na sociálních sítích. Díky současné neradostné pandemické situaci jsou lidé převážně doma a vyrábí mnoho zajímavých věcí, které pak sdílejí s dalšími. Proto má svým obsahem nový magazín Kutilství největší předpoklady se stát na trhu vyhledávaným časopisem pro všechny tvořivé čtenáře,“ doplnil šéfredaktor Milan Ježek.

Kutilství bude stát 49 Kč. O distribuci se postará společnost Mediaprint&Kapa Pressegrosso. Spuštění bude podpořeno rozhlasovou kampaní a přednostním vystavením v místě prodeje.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek