A11

Novinky

Vydavatelství A 11 rozšiřuje portfolio odborných časopisů o měsíčníky EKO Česko a Transport Journal

22. 12. 2020

Vydavatelství A 11 Aleše Zavorala rozšiřuje od nového roku portfolio odborných časopisů o měsíčníky EKO Česko a Transport Journal, které doplňují stávající B2B tituly Profi Poradenství & Finance, Profi Makléř & Reality, Profi Medicína a Profi HR. První číslo časopisu EKO Česko je naplánováno na 29.1.2021, Transport Journal vyjde poprvé 1.2.2021.

EKO Česko přináší aktuální informace z oblasti energetiky, obnovitelných zdrojů, odpadového hospodářství, problematiky životního prostředí a jejich vlivu na fungování firem a samospráv. Soustředí se na aktuální trendy, případové studie a inspirativní rozhovory. Zároveň dává prostor pro názor na vlastní platformě eventů.

První z nich, konference EKO Česko 2021, je v plánu na 22.4.2021 (Den země). Vedením redakce byl pověřen Petr Láska. Časopis vychází jako měsíčník v nákladu 14000 kusů, distribuce proběhne do vybrané sítě trafik a řízenou distribucí na místní samosprávy, představitele governmentu, majitele firem, profesionály z oblasti energetiky a specialisty odpadového hospodářství a životního prostředí. Do nabídky ho zařadí i Alza Media.

Odborný magazín Transport Journal je určen pro specialisty pracující v oblastech silniční, železniční, letecké dopravy a logistiky. V magazínu je dán prostor pro nové technologie, alternativní paliva, novinky z byznysu, testy automobilů a užitkových vozidel, operativní leasingy nebo fleet flotily. Šéfredaktorem se stal Jiří Krupička. „Plány s odborným B2B magazínem Transport Journal máme velké. Rádi bychom postupně vybudovali kompletní brand, kterému nebude chybět kvalitní webový portál, doplněný o sociální sítě.

V magazínu se čtenáři mohou těšit na články z dopravy, včetně letecké a železnicí, články z logistiky, testy automobilů a užitkových vozidel, to vše překlopené na webové stránky a na sociální sítě“, říká šéfredaktor Jiří Krupička. Transport Journal vychází v řízené distribuci na vybrané kontakty v nákladu 4500 kusů. K dostání bude i elektronicky na Alza Media.

„Naše portfolio odborných časopisů zaznamenalo v době vládních opatření nejmenší výkyvy v inzertních příjmech a stabilní je i čtenářský zájem. Už od podzimu jsme proto přemýšleli o nových titulech a jako první se nám podařilo realizovat časopisy EKO Česko a Transport Journal. Od obou si hodně slibujeme. První ohlasy a zájem o spolupráci u odborných společností a oborových firem nás mile překvapily,“ dodal za vydavatelství A 11 jeho ředitel Aleš Zavoral.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek