A11

Novinky

Vydavatelství A 11 s.r.o. přebírá Podbrdské noviny

4. 8. 2020

Jedno z největších českých vydavatelství lokálního a odborného tisku, společnost A 11, s.r.o., rozšiřuje své portfolio o Podbrdské noviny, které vycházejí od roku 1990 a zajišťují informační servis pro Hořovicko, Berounsko, Rokycansko, Jinecko a Příbramsko. Noviny budou vycházet jako čtrnáctideník pod novým názvem Náš REGION Beroun s podtitulem Podbrdské noviny. Šéfredaktorkou zůstává paní Marta Šestáková Vaculíková, která působila i jako vydavatelka novin.

„Paní šéfredaktorka vybudovala z Podbrdských novin respektované a v lokalitě oblíbené noviny s prodaným nákladem přes 5000 kusů. Začleněním pod značku Náš REGION měníme způsob distribuce a nově nabídneme noviny všem občanům zdarma, stejně jako naše ostatní lokální tituly,“ dodává ředitel vydavatelství Aleš Zavoral. Noviny budou v lokalitě i nadále distribuovány do vlastní sítě stojanů, nově do schránek a vlastními kameloty. „Náš REGION je pro mě dlouhodobě vzorem toho, jak se mají dělat regionální noviny a jsem proto ráda, že s touto značkou mohu spojit naše Podbrdské noviny,“ dodala Marta Šestáková Vaculíková.

Podbrdské noviny vycházejí s podporou měst a obcí Hořovice, Zdice, Králův Dvůr, Jince, Mýto, Žebrák, Lochovice, Zbiroh, Komárov, Bzová, Broumy, Kublov, Cerhovice, Olešná, Strašice, Točník, Rpety, Chodouň, Tlustice, Praskolesy, Kařez a Hředle.

Společnost A 11, s.r.o., díky akvizici nadále posiluje svou pozici lídra mezi vydavateli lokálních novin a odborného tisku a aktivně vyhledává i další možné akviziční příležitosti.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek