A11

Novinky

Vydavatelství A11 vyzývá středočeskou hejtmanku Jermanovou z ANO, aby se omluvila a přestala lhát občanům

11. 6. 2020

Vydavatelství A11, které vydává regionální noviny Náš region, dál čelí dehonestační kampani ze strany vedení Středočeského kraje a zejména pak hejtmanky Jermanové z ANO. A to i přesto, že se veřejně prokázalo, že hejtmanka Jermanová z ANO lže. Opakovaně v médiích tvrdila, že trestní oznámení kraj podal na „článek“. Zveřejnění trestního oznámení ale odhalilo krutou pravdu, která se obecně tušila. Hejtmanka Jermanová z ANO podala za Středočeský kraj trestní oznámení přímo na záchranářku z první linie Veroniku Brožovou. Vedle ní pak trestní oznámení mířilo i na vydavatelství A11, které jako první zveřejnilo zoufalý otevřený dopis záchranářky o nedostatku ochranných pomůcek. Pečlivě si prohlédněte dvě následující citace:

Události, komentáře 26. 5. 2020

Jaroslava POKORNÁ JERMANOVÁ, místopředsedkyně hnutí, hejtmanka Středočeského kraje /ANO/:

„… celé to trestní oznámení je směrováno na ten článek, protože ten článek šířil poplašnou zprávu v době, kdy krize byla na začátku…“

Text trestního oznámení podepsaného hejtmankou Jermanovou z ANO, strana 3, odstavec 9:

„V uvedeném případě tedy autorka otevřeného dopisu, členka Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje, paní Veronika Brožová, a společnost A11 s.r.o., provozovatel serveru www.nasregion.cz, na kterém byl v rámci článku tento dopis uveřejněn, rozšířily nepravdivou poplašnou zprávu…“.

Je nade vší pochybnost, že hejtmanka Jermanová z ANO lhala, když opakovaně tvrdila, že trestní oznámení nemířilo na záchranářku. Zveřejněné trestní oznámení dokazuje přesný opak.

Je pro mě neskutečné, že místopředsedkyně vládní strany ANO a zároveň hejtmanka, dokáže tímto způsobem veřejně v médiích lhát občanům naší země. A pokračuje, i když je ze lži usvědčena veřejně a řadou důkazů. Hejtmanka Jermanová z ANO má silný žaludek, protože potom, co Národní centrála proti organizovanému zločinu vyšetřuje řadu zakázek a podivných pracovních dohod, poté co služební vůz zneužíval její manžel kadeřník a média na to upozornila, se včera opět v televizi znemožnila tvrzením, že jsme si článek vymysleli a je nepravdivý. To je schopna říci poté, co se v médiích objevují další a další svědectví záchranářů, která podporují Veroniku Brožovou a potvrzují její názor o nedostatku ochranných pomůcek,“ nechápavě kroutí hlavou ředitel vydavatelství A11 Mgr. Aleš Zavoral.

Policie ČR potvrdila vše, co vydavatelství A11 říkalo od začátku. Trestní oznámení je neodůvodněné, k šíření poplašné zprávy nedošlo a policie ho proto odložila. To mimo jiné znamená, že policie neshledala informace nikterak závadné a nepravdivé. Přesto hejtmanka Jermanová z ANO pokračuje v očerňování vydavatelství A11 a titulu Náš region, když tvrdí, že článek byl lživý a zavádějící.

S ohledem na výše uvedené vyzývá vydavatelství A11 hejtmanku Jermanovou z ANO, aby se omluvila záchranářce Brožové, vydavatelství A11 a novinám Náš region v následující podobě:

Já, Jaroslava Pokorná Jermanová, místopředsedkyně ANO a hejtmanka Středočeského kraje, se omlouvám za nepravdivá nařčení vůči paní záchranářce Veronice Brožové a vydavatelství A11, které jsem nespravedlivě obvinila z šíření poplašné zprávy. Žádný takový skutek se nestal a ani otevřený dopis, ani článek na serveru Náš region neuváděl žádné nepravdivé informace. Svého činu lituji a jsem připravena vyrovnat i všechny škody, které z mého jednání vznikly nespravedlivě nařčeným.

Jaroslava Pokorná Jermanová, místopředsedkyně ANO a hejtmanka Středočeské kraje.

Vydavatelství A11 požaduje zajistit, aby se tato omluva objevila na stránkách Středočeského kraje, na sociálních sítích jak Středočeského kraje, tak hejtmanky Jermanové, v magazínu Středočeského kraje a byla rozeslaná do všech médií, která o události informovala.

V tuto chvíli společně s našimi právníky zvažujeme další postup a shromažďujeme důkazy, které prokazují škody vzniklé z nepodloženého obvinění hejtmanky Jermanové z ANO. Podle výsledků této analýzy se poté budeme řídit. Nevylučuji, že A11 bude podávat žalobu na Středočeský kraj a hejtmanku Jermanovou z ANO, ale nejprve musíme mít jasná fakta,“ uzavírá současný stav ředitel vydavatelství A11 Mgr. Aleš Zavoral.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek