A11

Online

Zpravodajský portál NášREGION.cz je stejně jako samotný tištěný titul zaměřený na lokální zpravodajství. Přináší exkluzivní informace o dění v jednotlivých městských částech Prahy, aktuální zprávy z okolních obcí a unikátní lokální reportáže. Kromě aktualit zde najdete rozhovory se zajímavými osobnostmi jednotlivých regionů, krimi zprávy, dopravní informace, reportáže z amatérského sportu, kulturu i zábavu, zdraví a další regionální zajímavost.

Odborné a prémiové weby fungují jako online platforma pro sdílení důležitých informací ze zdravotnictví, finančního poradenství, advokacie, dopravy a logistiky, developmentu a realit, HR a personalistiky nebo prémiových témat. Součástí jsou unikátní rozhovory s top osobnostmi z byznysu, podcasty, odborné studie a informace, které pomáhají s řízením firem. Divize odborného tisku zároveň produkuje bezplatné newslettery pro finanční poradce, advokáty, odborníky z developmentu a architektury a pro HR ředitele.

Náš REGION

Internetová verze lokálního tisku Náš REGION. V současnosti nás naleznete například v domácnostech v Praze, Brně, Plzni, Středočeském kraji, Karlovarském kraji, Ústeckém kraji, Libereckém kraji, Jihočeském kraji, Pardubickém kraji, Královéhradeckém kraji, Vysočině a jinde.

Web nasregion.cz přináší informace ze života v jednotlivých lokalitách, aktuální kauzy a reportáže, informace z radnice a jednotlivých městských částí, ale i rozhovory, kulturu a řadu servisních témat.

Nasregion.cz je dle průzkumů známý mezi lidmi v produktivním věku a je vnímán jako zdroj nezávislých a kvalitních informací z místa bydliště. Nasregion.cz dosahuje návštěvnosti kolem 1 000 000 uživatelů měsíčně a patří tak mezi nejčtenější lokální portály v České republice.

> více informací

Innovation

Web odborného ekonomického magazínu. Kombinuje lifestylová témata s odborným obsahem v oblasti investic, realit, řízení firem a lidských zdrojů, praktické informace pro podnikatele, manažery a živnostníky. Rozhovory s úspěšnými podnikateli, seriózní investiční poradenství, nejnovější poznatky v řízení firem, realitní projekty s významným podnikatelským potenciálem. Innovation-magazine.cz dosahuje návštěvnosti kolem 12 000 uživatelů měsíčně.
> více informací

Profi Poradenství & Finance

Web odborného magazínu pro profesionální finanční poradce, kteří žádají kvalitní analýzy, spolehlivý informační servis, strategie, rady a náměty, které potřebuje každý profesionál v oboru finančního poradenství.

Uživatelé webu jsou manažeři a profesionálové na straně zprostředkovatelů finančních služeb, kteří se zabývají nezávislým finančním poradenstvím a potřebují tak spolehlivé informace ke své práci. Značnou část uživatelů webu tvoří zprostředkovatelé registrovaní u ČNB. Profipf.cz dosahuje návštěvnosti kolem 20 000 uživatelů měsíčně.

> více informací

Ze Zdravotnictví

Internetová verze novin pro pacienty, lékaře, sestry, nelékařské zdravotnické profese, manažery státní správy a lidi se zájmem o své zdraví a zdravý životní styl. Tradiční web pro oblast zdraví a zdravotnictví, sociální péče a sociálních služeb.

Web přináší aktuality ze zdravotnictví, zpravodajství z oblasti zdravotnictví se zaměřením na Českou republiku i svět. Podporuje starost o lidské zdraví, přináší přehledné a srozumitelné návody a rady k péči o sebe i blízké.

Informuje o moderních vědeckých objevech, přináší komentáře a glosy předních osobností působících v politice, zdravotnictví a sociálních službách.

Přináší informace o dění ve zdravotnických zařízeních napříč republikou. Obsahuje rozhovory s lékařskými osobnostmi a vedoucími pracovníky zdravotnických zařízení a dalšími odborníky k dané problematice. Součástí webu je také personální rubrika. Zezdravotnictvi.cz dosahuje návštěvnosti kolem 20 000 uživatelů měsíčně.

> více informací

Profi Medicína

Internetová verze novin pro pacienty, lékaře, sestry, nelékařské zdravotnické profese, manažery státní správy a lidi se zájmem o své zdraví a zdravý životní styl. Tradiční web pro oblast zdraví a zdravotnictví, sociální péče a sociálních služeb.

Web přináší aktuality ze zdravotnictví, zpravodajství z oblasti zdravotnictví se zaměřením na Českou republiku i svět. Podporuje starost o lidské zdraví, přináší přehledné a srozumitelné návody a rady k péči o sebe i blízké.

Informuje o moderních vědeckých objevech, přináší komentáře a glosy předních osobností působících v politice, zdravotnictví a sociálních službách.

Přináší informace o dění ve zdravotnických zařízeních napříč republikou. Obsahuje rozhovory s lékařskými osobnostmi a vedoucími pracovníky zdravotnických zařízení a dalšími odborníky k dané problematice. Součástí webu je také personální rubrika. Profimedicina.cz dosahuje návštěvnosti kolem 20 000 uživatelů měsíčně.

> více informací

Profi HR

Web odborného magazínu, který se zabývá problematikou HR a je určen pro odbornou veřejnost, jako jsou HR manažeři, personalisté a ostatní pracovníci odpovědní za řízení a vedení lidí.

Obsahově se zaměřuje na poskytování aktuálně praktických rad, například case studies, zahraniční trendy a nástroje v managementu nebo inspirativní know-how pro vedoucí pracovníky v oblasti řízení lidí.

Profihr.cz dosahuje návštěvnosti kolem 15 000 uživatelů měsíčně.

> více informací

Lawyers & Business

Web Lawyersandbusiness.cz detailně mapuje právní svět s jasným zaměřením na advokacii a poradenský byznys. Představuje – například pro potenciální klienty, zaměstnance i zaměstnavatele, rovněž ale pro konkurenty – významné advokáty a další poradce, rozebírá aktuální dění v této komunitě, stejně jako regulatorní témata a trendy dopadající na podnikatelské prostředí.

Nezaměřuje se jen na Českou republiku, pravidelně přináší i pohled na Slovensko a příležitostně rovněž do dalších zemí. Na tvorbě obsahu se přímo podílejí experti a praktici, stejně jako významné právní instituce, do jejichž činnosti pak čtenáři přímo nahlížejí prostřednictvím specializovaných rubrik. Zaměřuje se ale rovněž na pohled opačný, pohled byznysu na poradenský sektor a regulaci. Lawyersandbusiness.cz dosahuje návštěvnosti kolem 12 000 uživatelů měsíčně.

> více informací

Estate & Business

Webový portál přináší ucelené a propojené informace o dění v developmentu, současné architektuře či designu, o ekonomické situaci v tomto odvětví a lidech z oboru. Jeho obsah reaguje na aktuální dění v segmentu real estate a ekonomiky, a je postaven na přímém zapojení odborníků z řad významných institucí, předních developerských společností, významných architektů a designérů, představitelů byznysu, finančních institucí nebo odborné veřejnosti. Cílovou skupinou jsou čtenáři se zájmem o nemovitosti, design a architekturu s nadprůměrnými příjmy, kteří realizují, nebo se chystají realizovat nákup, rekonstrukci, výstavbu, ale i prodej nemovitostí. Mezi nimi i architekti, designéři, developeři a top management v ČR a na Slovensku.
> více informací

Premium Guide

Web měsíčníků Premium Guide se zaměřuje na společenskou elitu. Zakládá si na vybraných segmentech, exkluzivním obsahu a kvalitním redakčním zpracování. Věnuje se detailně tématům, mezi kterými nechybí design, architektura, lifestyle, ale dotýká se i trendových témat, jako jsou například e-mobilita, esport, investice a nové technologie. Na stránkách webu naleznete ale i volnočasová témata o cestování, českém pivu, jídle, tradičních českých značkách a mnoho dalšího. Premium-guide.cz dosahuje návštěvnosti kolem 50 000 uživatelů měsíčně.
> více informací
eMag web

eMag

Magazín eMag je první digitální magazín v portfoilu vydavatelství A 11 a přináší výběr těch nejzajímavějších rozhovorů, reportáží a komentářů z portfolia tištených titulů a televize mediální skupiny A 11. Pečlivý výběr pod taktovkou šéfredaktorů zajišťuje kvalitní obsah z oblastí managementu a řízení (Innovation, CEO), práva (Lawyers & Business), trendů ve zdravotnictví (Ze Zdravotnictví a Profi Medicína), developmentu a architektury (Estate & Business) a lifestylových témat (Mladý svět, televize A 11 TV a Náš REGION).
> více informací
Časopis Harmonie web

Harmonie

Web magazínu Harmonie přináší aktuální informace z klasické hudby, world music a jazzu. Přináší zajímavé rozhovory s interprety, novinky a recenze.
> více informací

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek