A11

Print

Prémiové tituly

Prémiová řada magazínů se zaměřením na bonitní čtenáře. Všechny naše prémiové časopisy se vyznačují exkluzivním obsahem a kvalitním redakčním a tiskovým zpracováním. Prostřednictvím unikátní databáze zajistíme doručení na nejbonitnější, úspěšnou a vlivnou cílovou skupinu v České republice. Magazíny Premium Guide, CEO, Innovation, Estate & Business a Lawyers & Business oslovují ty nejvýznamnější inzertní klienty v České republice.

Časopis Harmonie

Časopis Harmonie přináší již třicet let ucelené informace o klasické hudbě, jazzu a world music. Také přináší recenze desek a exkluzivní rozhovory s domácími i zahraničními umělci. Harmonie je partnerem řady orchestrů, festivalů, sborů a divadel.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit
ukázkové číslo

Estate & Business

TOP magazínem na českém trhu, který přináší ucelené a propojené informace o dění v developmentu, současné architektuře či designu, o ekonomické situaci v tomto odvětví a lidech z oboru. Jeho obsah reaguje na aktuální dění v segmentu real estate a ekonomiky.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit
ukázkové číslo

CEO

Prémiový magazín CEO je zacílen výhradně na generální ředitele. Je zdrojem informací, inspirace a motivace pro nejúspěšnější lídry, manažery, investory a podnikatele. Přináší inspirativní rozhovory, sleduje české i zahraniční trendy v řízení firem a pomáhá rozvíjet osobní potenciál.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit
ukázkové číslo

Innovation

Ekonomický magazín, který kombinuje lifestylová témata s odborným obsahem v oblasti investic, realit, řízení firem a lidských zdrojů, praktické informace pro podnikatele, manažery a živnostníky. Rozhovorycs úspěšnými podnikateli, seriózní investiční poradenství, nejnovější poznatky v řízení firem, realitní projekty s významným podnikatelským potenciálem.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit
ukázkové číslo

Lawyers & Business

Lawyers & Business detailně mapuje právní svět s jasným zaměřením na advokacii a poradenský byznys. Představuje významné advokáty a další poradce, rozebírá aktuální dění v této komunitě, stejně jako regulatorní témata a trendy dopadající na podnikatelské prostředí.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit
ukázkové číslo

Premium Guide

Koncept magazínů a eventů se zaměřením na společenskou elitu. Pečlivě vybrané segmenty, exkluzivní obsah, kvalitní redakční a tiskové zpracování. Prostřednictvím unikátní distribuce a databáze zajistíme doručení na nejbonitnější, úspěšnou a vlivovou cílovou skupinu v České republice.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit
ukázkové číslo

Lokální tituly

Noviny Náš REGION jsou bezplatným periodikem vycházejícím po celé České republice. Přináší zásadní informace o aktuálním dění v obcích, v městech i městských částech, publikují nezávislé komentáře, otevírají aktuální kauzy a informují o aktualitách v daném regionu. Mimo to se v novinách nachází rozhovory se zajímavými osobnostmi společenského života a přehled kulturních a sportovních akcí. Obsah jednotlivých vydání je zaměřen vždy na konkrétní region tak, aby byly informace nejen aktuální, ale zároveň místní. Díky tomu mohou inzerenti oslovit klienty cíleně a efektivně. Distribuce probíhá přes více než 5000 distribučních míst. Náš REGION je k dostání i u kamelotů na frekventovaných místech, ve vybraných prodejnách COOP, ve všech prodejnách ESO Market a PLANEO elektro, na pobočkách prodejen Traficon a Levné knihy, na městských úřadech, a především pak na všech pobočkách České pošty. V elektronické podobě je možné všechna vydání stáhnout na Digiport nebo zdarma na www.nasregion.cz. Noviny Náš REGION mají dle našich interních průzkumů nadpoloviční znalost mezi skupinou obyvatel v produktivním věku a jsou vnímány jako zdroj nezávislých a kvalitních informací.

Odborné tituly

Divize odborných titulů mediální skupiny A 11 patří mezi největší v České republice. Námi vydávané časopisy přinášejí přehled novinek z oboru, případové studie, rozhovory a analýzy. Nabízejí erudovaný vhled do oboru a vzdělávají odbornou veřejnost. Mimo vydávání tištěných titulů pořádáme i oborové eventy a vydáváme podcasty, reprinty a speciály. Naše časopisy vycházejí za podpory a ve spolupráci s odbornými společnostmi a asociacemi. Časopisy jsou organizátory nebo spoluorganizátory řady významných oborových konferencí a žebříčků a jsou tak relevantním zdrojem informací pro řadu oborů od medicíny po finance nebo HR.

Ze Zdravotnictví

Čtrnáctideník pro pacienty, lékaře, sestry, nelékařské zdravotnické profese, manažery státní správy a lidi se zájmem o své zdraví a zdravý životní styl. Noviny jsou tradičním čtrnáctideník pro oblast zdraví a zdravotnictví, sociální péče a sociálních služeb.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit

Profi Medicína

Profesní čtrnáctideník pracovníků ve zdravotnictví je určen pouze pro odbornou lékařskou veřejnost – lékaře všech specializací. Obsahem jsou odborné tematické články, které vznikají ve spolupráci s uznávanými lékaři z oboru. Zaměřuje se také na kongresové zpravodajství.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit

Profi HR

Odborný magazín zabývající se problematikou HR je určen pro odbornou veřejnost, jako jsou HR manažeři, personalisté a ostatní pracovníci odpovědní za řízení a vedení lidí. Zaměřuje se na poskytování aktuálních a praktických rad, case studies, zahraniční trendy a nástroje v managementu nebo inspirativní know-how pro vedoucí pracovníky v oblasti řízení lidí.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit
ukázkové číslo

PROFI Poradenství & Finance

Odborný magazín pro profesionální finanční poradce, kteří žádají každý měsíc kvalitní analýzy, spolehlivý informační servis, strategie, rady a náměty, které potřebuje každý profesionál v oboru finančního poradenství.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit
ukázkové číslo

Lifestylové tituly

Lifestylový segment časopisů zastupuje legendární humoristický magazín Sorry, časopis plný sezonních inspirací pro celou rodinu Innspirace, časopis pro maminky Matka a Dítě, časopis pro předškoláky Špuntíci nebo časopis pro zapálené kutily Kutilství. Novinkou jsou křížovkářské magazíny Sorry Křížovky, Mladý svět křížovky a Náš REGION křížovky. Významným titulem v portofilu A 11 je pak legendární časopis Mladý svět, který navazuje na tradici jednoho z nejoblíbenějších časopisů, který u nás vycházel téměř 40 let a celým generacím čtenářů přinášel zajímavé informace ze společnosti, kultury a života v Česku. I v novém Mladém světě naleznete řadu zajímavých článků, reportáží, rozhovorů, ale i kulturní a společenský přehled, zábavu a televizní program na celý týden. Důraz klademe i na dostatek kvalitních fotografií. Časopisy jsou k dostání ve volném prodeji nebo jako předplatné.

MLADÝ SVĚT

Legendární časopis Mladý svět navazuje na tradici jednoho z nejoblíbenějších časopisů, který u nás vycházel téměř 40 let a celým generacím čtenářů přinášel zajímavé informace ze společnosti, kultury a života v Česku. I v novém Mladém světě naleznete řadu zajímavých článků, reportáží, rozhovorů, ale i kulturní a společenský přehled, zábavu. Důraz klademe i na dostatek kvalitních fotografií. Každé vydání přinese na 100 stranách přesně ty informace, které chcete a potřebujete znát.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit

Špuntíci

Časopis pro nejmenší děti, který jim pomáhá objevovat svět kolem sebe. Nápaditou formou, vkusnými ilustracemi, hravostí a vstřícností zaujme časopis Špuntíci předškoláky ve věku od 2 do 6 let, ale také jejich rodiče a prarodiče. Časopis obsahuje říkanky pro rozvoj řeči, inspiraci pro tvoření, malované čtení, vkusné dokreslovačky, spojovačky, labyrinty a spoustu dalších zábavných úkolů.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit

Matka a dítě

Magazín určený matkám po porodu je zaměřený na první roky dítěte a s tím spojené potřeby matky. Publikace obsahuje doporučení lékařů a odborníků zpracované do srozumitelné formy při zachování odbornosti a dosažení čtivosti pro maminky.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit

Sorry

Humoristický měsíčník Sorry poprvé vyšel v březnu 1992 pod vydavatelskou hlavičkou JUDr. Fidelise Schlée. Za třicetiletou kariérou tohoto unikátního projektu v rámci českého mediálního trhu stojí především publicista Milan Podobský (Fefík) a novináři Vilém Svoboda (Vilas) a Petr Kovář (Vářka). Nedílnou, a ve své podstatě stěžejní součástí magazínu Sorry jsou však kreslené vtipy, na jejichž tvorbě, se za celou dobu existence magazínu, podílely mimo jiné takové osobnosti české karikatury, jakými byli a jsou například Michal Hrdý, Petr Urban, Marek Douša, Radovan Rakus, Marek Setíkovský, Jiří Koštýř, Eja Kulovaný, Karel Klos a další.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit

Innspirace

Magazín je praktickým průvodcem pro každého, kdo rád vaří s nápadem, přitom jednoduše z čerstvých a kvalitních surovin. Čtenářům nabízíme spoustu rychlých receptů, ale i trendů ze světa, nezapomíná ani na českou kuchyni a složitější recepty, speciální příležitosti měsíce: masopust, Velikonoce, Vánoce, ideální kulinární témata, jako je grilování, osvěžující nápoje.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit

Kutilství

Magazín Kutilství je určen pro všechny šikovné a tvůrčí lidi, kteří mají potřebu si sami něco vlastnoručně vytvořit. Nabízí praktické informace, postupy, rady a tipy na úpravu nebo opravu bytu a domu, vše o aktivním pobytu na zahradě a o nových strojích, nářadích a materiálech do vaší dílny. Je zaměřen na přehledné stavební postupy, ve kterých se může každý jednoduše seberealizovat a zároveň relaxovat a rozvíjet svoje myšlení a manuální zručnost.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit

Křížovky Mladý svět

Časopis Mladý svět křížovky nabízí 45 švédských křížovek pro všechny zapálené luštitele. Součástí každé z nich je citát jedné z hvězd českého hereckého nebo hudebního nebe.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce
mediakit

Sorry Křížovky

Nový časopis sorry Křížovky nabízí 45 švédských křížovek pro všechny zapálené luštitele. Součástí každé z nich je vtip z legendárního humoristického časopisu sorry.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce

Náš REGION Křížovky

Nový časopis Náš REGION křížovky nabízí 45 švédských křížovek pro všechny zapálené luštitele. Součástí každé z nich je i tip na výlet po celé České republice.
> více informací
kontakty do redakce
možnosti inzerce

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek