A11

Novinky

Nový časopis pro profesionály v oblasti realit Profi Makléř & Reality

9. 12. 2019

Vydavatelství A 11 rozšiřuje své portfolio médií o další tištěný odborný titul Profi Makléř & Reality. Jedná se o odborný magazín pro profesionální realitní makléře, manažery realitních kanceláří a ostatní profesionály realitního byznysu, kteří potřebují pracovat s kvalitními informacemi technického, finančního, právního a legislativního charakteru. 

„Je to logický krok, který naše vydavatelství v rámci expanze čekal. Máme odborné tituly z oblasti inovací, finančnictví, ale třeba i zdravotnictví. Oblast realit se tak nabízela jako další obor, kam naše vydavatelství bude pokračovat. Navíc se nám podařilo navázat spolupráci s Asociací realitních kanceláří České republiky, což ještě více podtrhuje správnost našeho kroku,“ vysvětlil postup a rozšíření vydavatelství A 11 o další titul jeho ředitel Aleš Zavoral. 

Nový časopis pomůže všem v realitním byznysu disponovat přehledem o dění v oboru i o spektru názorů na sporné otázky realitního byznysu, o jeho praktických, ale i etických problémech. Periodikum bude sloužit jako jeden z relevantních zdrojů dat pro přípravu na profesní zkoušky makléře, ale i pro celkový přehled top manažerů, stejně jako základní informace pro profesionály z oborů souvisejících.

„Poslední dobou jsme zaplaveni zprávami, které nás atakují ze všech médií. Ne vždy a ne všechno jsou to informace ověřené. Bohužel reality nevyjímaje. Těším se proto, že nový odborný časopis Profi Makléř & Reality konečně profesionální informace přinese. Věřím, že z nich bude možné čerpat nejenom při naší každodenní práci, ale bude možné se k nim vracet do našich knihoven jako k fundovaným zprávám o trhu nemovitostí. Proto osobně oceňuji jeho tištěnou verzi,“ dodává Jan Borůvka, generální sekretář Asociace realitních kanceláří ČR.

Dvouměsíčník v rozsahu 60 stran vyšel poprvé na konci listopadu. A 11 se dlouhodobě zaměřuje na odborné profesní časopisy Profi Poradenství & Finance, Profi HR, Profi Medicína.

Kontaktujte nás

Kontaktní fomulář
+420 777 592 502

Sídlo

Plzeňská 1348/95
150 00 Praha 5

IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805
A11
A11 © 2023. Všechna práva vyhrazena.
design jan radílek